İstanbul Vestel Servisi
444 67 02
Zümrütevler Vestel Servisi

Zümrütevler Vestel Servisi

%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi
Değişimi servisimizce yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Kalıcı Servis Çözümleri
Vestel cihaz marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
Vestel özel servisimiz İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tamamında hizmet veriyor

Zümrütevler Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel buzdolabı modelelerinde İstanbul ilçelerinde teknik servis hizmeti Merkez tamir teknik servis tarafından verilmektedir. Acil servis için bize ulaşın.

Zümrütevler Vestel Televizyon Servis

Vestel Tv servisimizde yaşadığınız tüm sorunlar anında giderilir. Tv tamir onarım için arayın

Zümrütevler Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Arızalı Vestel bulaşık makineleri için uzman teknisyenlerden servis hizmeti isteyin

Zümrütevler Vestel Klima Servisi

Vestel klima teknik servis birimlerimiz iç ve dış ünite tüm arızalarında kalıcı çözümler sunar.

Zümrütevler Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Vestel Çamaşır makinesi yıkama, kurutma arızaları, mekanik ve teknik tüm sorunlarda bizi arayınız.

Zümrütevler Vestel Fırın Servisi

Vestel fırın arızaları için gerekli tüm işlemleri deneyimli teknisyenlerimizle anında sağlıyoruz.

Merkez Tamir Teknik Servis

Zümrütevler Vestel Servis

Konut ve ticari yapılarda kullanılan tüm Vestel ürünleri için özel servis hizmetleri

Vestel beyaz eşya, klima, televizyon ve ankastre cihazlarınızdan hangi hatayı alıyorsanız servisimize ulaşın. Zümrütevler Vestel Servisi & 7/24 Teknik Servis Kayıt  444 67 02 numaramızdan kolayca yapılır. Tüm cihaz sahiplerine servis kaydı sonrasında hemen dönüş yapılır. Tam donanımlı servis aracımız en kısa sürede verdiğiniz adrese ulaşır. Vestel servis arıza & onarım randevusu için 7/24 444 67 02 çağrı merkezinden randevu oluşturabilirsiniz. Kullandığınız tüm Vestel markalı cihazlarınız için tamir desteğini aynı gün içinde alabilirsiniz. Vestel marka cihaz sahibi sayısının fazla olması nedeni ile Vestel servis istekleride yoğun şekilde talep edilmektedir.

Zümrütevler Vestel Genel Servisi

Zümrütevler Vestel Özel Servis
Aynı Gün Servis

Yaşam alnı dairelerde ve iş yerlerinde Vestel ürünleri sıkça tercih edilmektedir. Cihaz sahibi sayısının fazla olması nedeni ile Vestel servis istekleride bizlere yoğun şekilde ulaşmaktadır. Merkez Tamir Teknik Servis firmamız her sene olduğu gibi bu yılda uygun servis ücretleri, orjinal yedek parça değişimi ve 20 yıllık servis tecrübesinden faydalanırsınız. Yıllardır en güvenilen markalardan biri olan Vestel için en tecrübeli teknik kardomuzla sizlere kusursuz servis imkanı sunuyoruz.

Tüm Vestel cihazlarınız özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan Vestel cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Vestel Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve tüm buzdolabı modelleri yedek parça hizmeti vermekteyiz. Olası parça değişimi gereken durumlarda cihaz sahibi öncelikle bilgilendirilir ve onayı alınır. Yedek parça ücretleri cihaz sahibi tarafından ödenir. Onay vermediğiniz durumlarda servisimiz tarafından parça değişimi kesinlikle yapılmaz. 
 

Vestel servis ücretleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Cihaz sahibi müşterilerimize yanlış bilgi aktarmamak adına sitemizde servis fiyatları belirtilmemiştir. Lütfen Ankara artı servis çağrı merkezini şimdi arayarak detaylı bilgi alınız. 

Zümrütevler Merkez Tamir Servisi

Zümrütevler Vestel Tamir Servisi

Servis işlemlerinde günerce beklemenize gerek yok. Çağrı merkezimiz 444 67 02 numara üzerinden randevu alınmalıdır. Servis randevuları için çağrı merkezimiz aralıksız günün tüm saatlerinde aktif çalışmaktadır. Çağrı merkezine gelen randevu talepleri hemen işleme alınır ve sizleri bekletmeden en kısa sürede servis ekibi gönderilir. Vestel Servis randevusu alırken cihaz modeli, yaşadığınız teknik sorunu ve adres detaylarını doğru bildirmeniz sizlere kısa sürede hizmet verebilmemiz ve sorunu giderebilmemiz için önemlidir.

Zümrütevler Vestel Servis Bölgeleri
Zümrütevler bölgesinde günün her saati bize ulaşın dakikalar içerisinde tamir için gelelim.
Mail Adresi
zumrutevler@merkeztamirteknikservis.com

Zümrütevler Vestel Servis Talepleriniz için,

Web Tasarım & Seo | © Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Hiç Bir Şekilde Kopyalanamaz > Telif Hakları