İstanbul Vestel Servisi
444 67 02

Vestel Tv Servisi & Tamir Onarım Teknik

Vestel televizyonlardaki tüm teknik sorun ve arızada en hızlı servisi en uygun fiyatlarla alın. 444 67 02 numaradan Vestel Tv Servisi & Tamir Onarım Teknik birimlerimiz İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinde sizlere ulaşıyor. Arızaları cihazlarınız niteliğine göre yerinde veya servis merkezinde tamir işlemine alınır.

Televizyon modellerinde bildiğiniz üzere her yeni yıl farklı tip teknolojiler kullanıcılara sunulmaktadır. Bu nedenle Tv tamir ve onarım işlemlerinde markanın ürün teknolojilerini bilen teknisyenlerden hizmet almak çok önemlidir. 4K ULTRA HD Android TV – 4K Ultra HD TV – Full HD TV – OLED Tv ve diğer Smart tv tüm modellerinde teknik destek alabilirsiniz.

Vestel Tv Teknik Servisi

Vestel tv cihazlarında olası hata ve arızalarda tam donanımlı teknik servis aracımız adresinize ulaşır. Ancak tv cihazlarında her zaman yerinde işlem veya tamir onarım yapmak pek mümkün olmaz. Vestel servis ekibimizin öncelikli amacı televizyonları servis merkezine taşımadan yerinde onarım yapmaktır. Büyük boyutlu tv arızalarında ise servise alınır ve tamir süreci burada devam eder. Ortalama tv cihazlarının sizlere teslim süresi 2-3 ortalamasındadır.

Vestel Tv Servisi Vestel Tv Servisi

[siteorigin_widget class=”PW_Call_To_Action”][/siteorigin_widget]