İstanbul Vestel Servisi
444 67 02

Vestel Klima Servis & Teknik Tamir Bakım

Vestel salon tipi, duvar tipi ve diğer tüm klima modellerinde servis randevusu için 444 67 02 numaradan bize ulaşın. Vestel klima servisi & Teknik Tamir bakım hizmeti almak için İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinden kaydınızı yapabilirsiniz. Klima tamir işçiliklerinde 2022 yılında en uygun teknik servis ücretleri ile hizmet verilmektedir.

Vestel marka Salon tipi klimalar, duvar tipi klimalar, kaset tipi klima, tavan tipi klima ve kanal tipi tüm klima modellerinde servis veriyoruz. Taşınma durumlarınızda klima yer değiştirme ve montaj desteğimizde vardır. Beko klimalar 2022 yılı ile yeni ürün teknolojilerini satışa sunsa da firmamızda eski tip klimalar dahil tümünde işlem yapılır.

Vestel Klima Tamiri

Klimalar bazen kullanıcılardan kaynaklı, kimi zaman parça ve aksam sorunlar ve çevresel faktörler sebebi ile arıza yapabilir. Her klimanın sorunu ne olursa olsun tamiri ve onarımı mümkündür. En kötü durumlarda arızalı parça tespit edilir ve onayınızla değiştirilir. Vestel servis ekibimiz bünyesinde klima cihazları için özel teknisyenler görev yapmaktadır.

Arızalı klimaları onarım işlemleri dışında teknik servis bünyemizdeki Vestel klima bakım hizmetide sağlanır. Vestel klimaların daha iyi performans vermesi ve uzun ömürlü kullanıcı deneyimi için mutlaka periyodik bakım yaptırınız.

Vestel Klima Servis Vestel Klima Servisi

[siteorigin_widget class=”PW_Call_To_Action”][/siteorigin_widget]