İstanbul Vestel Servisi
444 67 02
Tuzla Vestel Servisi

Tuzla Vestel Servisi

%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi
Değişimi servisimizce yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Kalıcı Servis Çözümleri
Vestel cihaz marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
Vestel özel servisimiz İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tamamında hizmet veriyor

Tuzla Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel buzdolabı modelelerinde İstanbul ilçelerinde teknik servis hizmeti Merkez tamir teknik servis tarafından verilmektedir.

Tuzla Vestel Televizyon Servis

Vestel Tv servisimizde yaşadığınız tüm sorunlar anında giderilir. Tv tamir onarım için arayın

Tuzla Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Arızalı Vestel bulaşık makineleri için uzman teknisyenlerden servis hizmeti isteyin

Tuzla Vestel Klima Servisi

Vestel klima teknik servis birimlerimiz iç ve dış ünite tüm arızalarında kalıcı çözümler sunar.

Tuzla Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Vestel Çamaşır makinesi yıkama, kurutma arızaları, mekanik ve teknik tüm sorunlarda bizi arayınız.

Tuzla Vestel Fırın Servisi

Vestel fırın arızaları için gerekli tüm işlemleri deneyimli teknisyenlerimizle anında sağlıyoruz.

Merkez Tamir Teknik Servis

Tuzla Vestel Servis

Konut ve ticari yapılarda kullanılan tüm Vestel ürünleri için özel servis hizmetleri

Vestel tamircisi arıyorsanız servis birimlerimiz aynı gün yerinde garantili tamir işlemleri uygular. Tuzla Vestel Servisi & 7/24 Teknik Servis Kayıt  444 67 02 numarası ile ulaşarak aynı gün servis talebinde bulunabilirsiniz. Tuzla Vestel Beyaz eşya, Klima, Ankastre fırın ve tv cihazlarında aynı gün adresinizde servis vermekteyiz. Vestel servis arıza & onarım randevusu için 7/24 444 67 02 çağrı merkezinden randevu oluşturabilirsiniz. Kullandığınız tüm Vestel markalı cihazlarınız için tamir desteğini aynı gün içinde alabilirsiniz. Vestel marka cihaz sahibi sayısının fazla olması nedeni ile Vestel servis istekleride yoğun şekilde talep edilmektedir.

Tuzla Vestel Genel Servisi

Tuzla Vestel Özel Servis
Aynı Gün Servis

Vestel PUZZLE, NF serisi tüm buzdolabı modellerinde teknik servisimize ulaşın. Vestel yeni nesil buzdolabı ürünleri ve eski model tüm cihazlarda bizi arayınız. Vestel buzdolabı soğutucu bölmesi arızaları, kompresör arızaları, buzdolabı çalışır durumda sesli gürültülü olarak çalışması, alt kısım soğutmuyor sorunu buzlanma ve su akıtma problemleri gibi bir çok sorun görülebilir. Çağrı merkezimiz 444 67 02 numara üzerinden çağrı merkezine gelen randevu talepleri hemen işleme alınır ve sizleri bekletmeden en kısa sürede ekiplerimiz gönderilir.

Tüm Vestel cihazlarınız özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan Vestel cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Vestel Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve tüm buzdolabı modelleri yedek parça hizmeti vermekteyiz. Olası parça değişimi gereken durumlarda cihaz sahibi öncelikle bilgilendirilir ve onayı alınır. Yedek parça ücretleri cihaz sahibi tarafından ödenir. Onay vermediğiniz durumlarda servisimiz tarafından parça değişimi kesinlikle yapılmaz. 
 

Vestel servis ücretleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Cihaz sahibi müşterilerimize yanlış bilgi aktarmamak adına sitemizde servis fiyatları belirtilmemiştir. Lütfen Ankara artı servis çağrı merkezini şimdi arayarak detaylı bilgi alınız. 

Merkez Tamir Servisi

Tuzla Vestel Tamir Servisi

Evinize yakın Vestel Servis çağırmak istiyorsanız şimdi bizimle iletişime geçmelisiniz. Mobil servis birimlerimiz haftanın 7 günü semtimizde bulunmaktadır. Tuzla Vestel Servisi numarası 444 67 02 olup hemen ulaşabilirsiniz. Evinize yakın Servis çağırmak istiyorsanız şimdi bizimle iletişime geçerek aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz.

Tuzla Vestel Servis Bölgeleri
Aşık Veysel, Atatürk, Barbaros, Esatpaşa, Ferhatpaşa, Fetih, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana, Mimar Sinan, Mustafa Kemal, Örnek, Yeni Çamlıca, Yeni Sahra, Yenişehir
Mail Adresi
tuzla@merkeztamirteknikservis.com

Tuzla Vestel Servis Talepleriniz için,

Web Tasarım & Seo | © Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Hiç Bir Şekilde Kopyalanamaz > Telif Hakları