İstanbul Vestel Servisi
444 67 02
Sultangazi Vestel Tamir Servisi

Sultangazi Vestel Servisi

%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi
Değişimi servisimizce yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Kalıcı Servis Çözümleri
Vestel cihaz marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
Vestel özel servisimiz İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tamamında hizmet veriyor

Sultangazi Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel buzdolabı modelelerinde Sultangazi tüm mahallelerinde teknik servis hizmeti garantili olarak verilmekte ve arızalara kalıcı çözümler bulunmaktadır.

Sultangazi Vestel Televizyon Servis

Vestel Tv servisimizde yaşadığınız tüm sorunlar anında giderilir. Tv tamir onarım için arayın

Sultangazi Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Arızalı Vestel bulaşık makineleri için uzman teknisyenlerden servis hizmeti isteyin

Sultangazi Vestel Klima Servisi

Vestel klima teknik servis birimlerimiz iç ve dış ünite tüm arızalarında kalıcı çözümler sunar.

Sultangazi Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Vestel Çamaşır makinesi yıkama, kurutma arızaları, mekanik ve teknik tüm sorunlarda bizi arayınız.

Sultangazi Vestel Fırın Servisi

Vestel fırın arızaları için gerekli tüm işlemleri deneyimli teknisyenlerimizle anında sağlıyoruz.

Merkez Tamir Teknik Servis

Sultangazi Vestel Servis

Konut ve ticari yapılarda kullanılan tüm Vestel ürünleri için özel servis hizmetleri

Sultangazi Vestel Beyaz eşya, Klima, Ankastre fırın ve tv cihazlarında aynı gün adresinizde servis vermekteyiz. Sultangazi Vestel Servisi & 7/24 Teknik Servis Kayıt için 444 67 02 numaramızdan kolayca yapılır. Tüm cihaz sahiplerine servis kaydı sonrasında hemen dönüş yapılır. Tam donanımlı servis aracımız en kısa sürede verdiğiniz adrese ulaşır. Vestel servis arıza & onarım randevusu için 7/24 444 67 02 çağrı merkezinden randevu oluşturabilirsiniz. Vestel teknik servis teknisyenlerimiz kalıcı uzun ömürlü çözümler sağlayacak olup Vestel model ürünleriniz için alabileceğiniz en yüksek performansta sizlere teslim edecektir.

İstanbul Genel Servisi

Sultangazi Vestel Özel Servis
Sultangazi de Aynı Gün Servis

Deneyimli teknisyenlerimizle İstanbul genelinde Aynı gün adresinize ulaşıyoruz. Yıllardır en güvenilen markalardan biri olan Vestel için en tecrübeli teknik kardomuzla sizlere kusursuz servis imkanı sunuyoruz. Bir çok markanın benzer teknolojileri bulunuyor olsa da markaya göre ayrı teknisyenler hizmet vermelidir.

Tüm Vestel cihazlarınız özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan Vestel cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Vestel Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve tüm buzdolabı modelleri yedek parça hizmeti vermekteyiz. Olası parça değişimi gereken durumlarda cihaz sahibi öncelikle bilgilendirilir ve onayı alınır. Yedek parça ücretleri cihaz sahibi tarafından ödenir. Onay vermediğiniz durumlarda servisimiz tarafından parça değişimi kesinlikle yapılmaz. 
 

Vestel servis ücretleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Cihaz sahibi müşterilerimize yanlış bilgi aktarmamak adına sitemizde servis fiyatları belirtilmemiştir. Lütfen Ankara artı servis çağrı merkezini şimdi arayarak detaylı bilgi alınız. 

Merkez Tamir Servisi

Sultangazi Vestel Tamir Servisi

Vestel cihazlarınızdan en verimli kullanımı almanız için yetkinliği üst seviyede olan teknisyenlerimizle sizlere hızlı ve nitelikli servis çözümleri sunuyoruz. Tecrübeli teknisyen kadromuzla yaz kış demeden her müşterimize arıza tespiti, onarım, parça değişimi, montaj, yer değiştirme ve diğer tüm teknik servis hizmetlerini en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. Evinize yakın Vestel Servis çağırmak istiyorsanız şimdi bizimle iletişime geçmelisiniz. Mobil servis birimlerimiz haftanın 7 günü semtimizde bulunmaktadır. Sultangazi Vestel Servisi numarası 444 67 02 olup hemen ulaşabilirsiniz.

Sultangazi Vestel Servis Bölgeleri
50.Yıl, 75. Yıl, Cebeci, Cumhuriyet, Esentepe, Eski Habipler, Gazi, Habipler, İsmetpaşa, Malkoçoğlu, Sultançiftliği, Uğur Mumcu, Yayla, Yunus Emre, Zübeyde Hanım
Mail Adresi
sultangazi@merkeztamirteknikservis.com

Sultangazi Vestel Servis Talepleriniz için,

Web Tasarım & Seo | © Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Hiç Bir Şekilde Kopyalanamaz > Telif Hakları