İstanbul Vestel Servisi
444 67 02
Pendik Vestel Teknik Servisi

Pendik Vestel Servisi

%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi
Değişimi servisimizce yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Kalıcı Servis Çözümleri
Vestel cihaz marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
Vestel özel servisimiz İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tamamında hizmet veriyor

Pendik Vestel Buzdolabı Tamir Servisi

Vestel buzdolabı modelelerinde İstanbul ilçelerinde teknik servis hizmeti alın.

Pendik Vestel Televizyon Servis

Vestel Tv servisimizde yaşadığınız tüm sorunlar anında giderilir. Tv tamir onarım için arayın

Pendik Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Arızalı Vestel bulaşık makineleri için uzman teknisyenlerden servis hizmeti isteyin

Pendik Vestel Klima Servisi

Vestel klima teknik servis birimlerimiz iç ve dış ünite tüm arızalarında kalıcı çözümler sunar.

Pendik Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Vestel Çamaşır makinesi yıkama, kurutma arızaları, mekanik ve teknik tüm sorunlarda bizi arayınız.

Pendik Vestel Fırın Servisi

Vestel fırın arızaları için gerekli tüm işlemleri deneyimli teknisyenlerimizle anında sağlıyoruz.

Merkez Tamir Teknik Servis

Pendik Vestel Servis

Konut ve ticari yapılarda kullanılan tüm Vestel ürünleri için özel servis hizmetleri

Vestel beyaz eşya, klima, televizyon ve ankastre cihazlarınızdan hangi hatayı alıyorsanız servismize ulaşın. Pendik Vestel Servisi & 7/24 Teknik Servis Kayıt  444 67 02 numaramızdan kolayca yapılır. Tüm cihaz sahiplerine servis kaydı sonrasında hemen dönüş yapılır. Tam donanımlı servis aracımız en kısa sürede verdiğiniz adrese ulaşır.

Cihaz sahibi sayısının fazla olması nedeni ile Vestel servis istekleride bizlere yoğun şekilde ulaşmaktadır. Merkez Tamir Teknik Servis firmamız her sene olduğu gibi bu yılda uygun servis ücretleri, orjinal yedek parça değişimi ve 20 yıllık servis tecrübesinden faydalanırsınız.

İstanbul Genel Servisi

Pendik Vestel Özel Servis
Aynı Gün Servis

Yıllardır en güvenilen markalardan biri olan Vestel için en tecrübeli teknik kardomuzla sizlere kusursuz servis imkanı sunuyoruz. Bir çok markanın benzer teknolojileri bulunuyor olsa da markaya göre ayrı teknisyenler hizmet vermelidir. Müşterilerimize kalıcı ve uzun ömürlü servis deneyimi için sadece Vestel cihazlarında yüksek tecrübeye sahip teknisyenlerle servis sağlıyoruz.

Tüm Vestel cihazlarınız özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan Vestel cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Vestel Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve tüm buzdolabı modelleri yedek parça hizmeti vermekteyiz. Olası parça değişimi gereken durumlarda cihaz sahibi öncelikle bilgilendirilir ve onayı alınır. Yedek parça ücretleri cihaz sahibi tarafından ödenir. Onay vermediğiniz durumlarda servisimiz tarafından parça değişimi kesinlikle yapılmaz. 
 

Vestel servis ücretleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Cihaz sahibi müşterilerimize yanlış bilgi aktarmamak adına sitemizde servis fiyatları belirtilmemiştir. Lütfen Ankara artı servis çağrı merkezini şimdi arayarak detaylı bilgi alınız. 

Merkez Tamir Servisi

Pendik Vestel Tamir Servisi

Servis işlemlerinde günlerce beklemenize gerek yok. Pendik için çağrı merkezimiz 444 67 02 numara üzerinden randevu alınmalıdır. Servis randevuları için çağrı merkezimiz aralıksız günün tüm saatlerinde aktif çalışmaktadır. Çağrı merkezine gelen randevu talepleri hemen işleme alınır ve sizleri bekletmeden en kısa sürede servis ekibi gönderilir. Vestel Servis randevusu alırken cihaz modeli, yaşadığınız teknik sorunu ve adres detaylarını doğru bildirmeniz sizlere kısa sürede hizmet verebilmemiz ve sorunu giderebilmemiz için önemlidir.

Pendik Vestel Servis Bölgeleri
Bahçelievler, Sapanbağları, Yenimahalle, Yeşilbağlar, Çamçeşme, Esenler, Esenler, Fevziçakmak, Kavakpınar, Batı, Doğu, Kaynarca, Çınardere, Dumlupınar, Dolayoba, Orta, Velibaba, Ahmetyesevi, Esenyalı, Fatih, Güzelyalı, Orhangazi, Ballıca, Emirli, Göçbeyli, Göçbeyli, Kurna, Kurtdoğmuş, Güllübağlar, Ramazanoğlu, Sanayi, Şeyhli, Ertuğrulgazi, Sülüntepe, Yayalar, Çamlık, Harmandere, Kurtköy ve Yenişehir
Mail Adresi
pendik@merkeztamirteknikservis.com

Pendik Vestel Servis Talepleriniz için,