İstanbul Vestel Servisi
444 67 02

Atakent Vestel Servisi 230 TL 7/24 Vestel Tamir Onarım

Atakent Vestel Servisi 230 TL 7/24 Vestel Tamir Onarım

Atakent de kullandığınız Vestel Model tüm cihazlarınıza aynı gün onarım imkanı verilir. Atakent Vestel Servisi & 7/24 Teknik Servis Servis randevu kayıt  için 444 67 02 numaramızdan kolayca yapılır. Tüm aygıt sahiplerine servis kaydı sonrasında derhal dönüş yapılır. Tam donanımlı servis aracımız en kısa zamanda verdiğiniz adrese ulaşır.
Yaşam alnı dairelerde ve iş yerlerinde Vestel ürünleri sıkça tercih edilmektedir. Aygıt sahibi sayısının fazla olması sebebi ile Vestel servis istekleride bizlere yoğun şekilde ulaşmaktadır. Merkez Onarım Teknik Servis firmamız her yıl olduğu benzer biçimde bu yılda uygun servis ücretleri, orijinal yedek parça değişimi ve 20 senelik servis tecrübesinden faydalanırsınız.

Atakent Vestel Beyaz Eşya Servisi

Senelerdir en güvenilen markalardan kabul edilen Vestel için en tecrübeli teknik kardomuzla sizlere kusursuz servis imkanı sunuyoruz. Bir oldukça markanın benzer teknolojileri bulunuyor olsa da markaya gore ayrı teknisyenler hizmet vermelidir.
Vestel beyaz eşya servisi olarak tüm cihazlarınızda %100 kalıcı çözümler uyguluyoruz. Cihaz sahiplerine kalıcı ve uzun ömürlü servis deneyimi için bir tek Vestel cihazlarında yüksek tecrübeye haiz teknisyenlerle servis sağlıyoruz.

Atakent Vestel Beyaz Eşya Servisi

Vestel Arıza Onarım & Servis Randevusu

Servis işlemlerinde günlerce beklemenize gerek yok. Atakent için davet merkezimiz 444 67 02 numara üstünden buluşma alınmalıdır. Servis randevuları için davet merkezimiz sürekli günün tüm saatlerinde etken iş yapmaktadır. Davet merkezine gelen buluşma istekleri derhal işleme alınır ve sizleri bekletilmeden en kısa zamanda servis ekibi gönderilir. Vestel Servis randevusu alırken aygıt modeli, yaşadığınız teknik problemi ve adres detaylarını doğru bildirmeniz sizlere kısa zamanda hizmet verebilmemiz ve problemi giderebilmemiz için önemlidir.

✅ Atakent Vestel Buzdolapları ve Derin Dondurucu Servisi
✅ Atakent Vestel Buzdolabı Servisi
✅ Atakent Vestel Çamaşır Makinesi Servisi
✅ Atakent Vestel Kurutma Makinesi Servisi
✅ Atakent Vestel Ankastre Bulaşık Makinesi Servisi
✅ Atakent Vestel Solo Bulaşık Makinesi Servisi
✅ Atakent Vestel Buharlı Fırın Servisi
✅ Atakent Vestel Mini Fırın Servisi
✅ Atakent Vestel Mikrodalga Servisi
✅ Atakent Vestel Su Isıtıcılar ve Termosifon Servisi
✅ Atakent Vestel Su Sebili Servisi

Atakent Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel PUZZLE, NF serisi tüm buzdolabı modellerinde teknik servisimize ulaşın. Vestel son seri modelleri buzdolabı ürünleri ve önceki model tüm cihazlarda bizi arayınız. Vestel buzdolabı soğutucu bölmesi teknik hataları, kompresör teknik hataları, buzdolabı çalışır durumda sesli gürültülü olarak emek vermesi, alt kısım soğutmuyor problemi buzlanma ve su akıtma problemleri benzer biçimde bir oldukça problem gözlemlenebilir. kimi arızalar cihaz sahibi taraflı bir çok arızaları ise çevresel etkenlerden kaynaklıdır. Atakent Vestel Servis ekibimizde tüm problemler kısa zamanda giderilir ve ilk zamanki performansına yakın kullanım elde edersininiz.

 • No Frost buzdolabı servisi,
 • Vestel Statik buzdolabı servisi,
 • Gardırop Tipi Buzdolabı Servisi
 • Çift kapılı buzdolabı servisi,
 • Vestel Retro Buzdolabı Servisi
 • Mini buzdolabı Servisi,

Atakent Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Vestel Çamaşır makineleri KC-CM ve öteki tüm model serilerde en yüksek kalitede işçilikle servis veriyoruz. Solo ve Ankastre Vestel çamaşır makinelerinin hepsinde servisimiz, yedek parça işlemlerimiz, montaj ve yer değişiklik yapma desteğimiz bulunmaktadır. Vestel Santimetre-CG serisi 8-10Kg ve önceki tip tüm çamaşır makinelerinde onarım onarım bünyemizde yapılmaktadır.

Vestel Çamaşır makinesi servisi haricinde kurutma makinelerinin tüm çeşitleri bünyesinde desteğimiz bulunmaktadır.

 • Çamaşır Makinesi Su Almıyor
 • Vestel Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor
 • Çamaşır makinesi titreşim ve ses yapıyor
 • Vestel Çamaşır makinesi deterjan almıyor
 • Çamaşır makinesi altından su kaçırıyor
 • Vestel Çamaşır makinesi yükleme kapağı açılmıyor

Atakent Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Atakent Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

BM serisi, WIFI serisi, Retro Bulaşık makineleri dahil tüm Vestel ürünlerinde arıza onarım, montaj, yer değişiklik yapma, yedek parça imkanı için bizi arayabilirsiniz. Aşağıdaki benzer Bulaşık makinesi şikayetlerini sizde alıyorsanız servisimizi arayınız. Tesisat teknik hataları elektrik aksam teknik hataları dahil hepsinde hizmet sunulmaktadır.

 • Vestel Bulaşık makinesi çalışmıyor
 • Bulaşık Makinesi Işıkları Yanıyor Fakat Çalışmıyor
 • Vestel Bulaşık Makinesi Su Alıyor Fakat Çalışmıyor
 • Bulaşık Makinesi Ses Çıkarıyor Fakat Çalışmıyor
 • Vestel Bulaşık Makinesi Kurutmuyor

Atakent Vestel Klima Servisi & Klima Bakım

Isıtma ve iklimlendirme ürünlerinde de Vestel önde gelen modellere haiz markadır. Vestel verga inverter, nova inverter, flora tabiat inverter, vega plus inverter ve önceki tip nesil klimaların hepsine sizlere en iyi servisi veriyoruz. Klima cihazlarında onarım onarım haricinde yedek parça değişimi, klima montajı ve periyodik klima bakım hizmetide sunulmaktadır.

 • Klima elektrik bağlantı ve akım teknik hataları
 • Vestel klima anakart problemi
 • Klima kumanda teknik hataları
 • Vestel Sensör ve display kart arızaları
 • Klima gaz dolumu
 • Vestel Klima Fan teknik hataları

Atakent Vestel Yetkili Servisi

Merkeztamirteknikservis.com ve firmamızdan alacağınız hizmetleri yetkili servis hizmetleri değildir. Firmamız tüm müşterilerine hususi teknik servis olarak hizmet verir. Yeni cihazların ilk kurulum ve açılış işlemleri, montajı, güvence işlemleri Vestel yetkili servisi tarafınca yapılmaktadır. Bu sebeple Vestel yetkili servisi talep edilmesi gereklidir.

İnternet üstünden Vestel davet merkezi kontakt detayları ve telefon numaralarını kolayca bulabilirsiniz. Güvence haricinde kalmış cihazlar ve hususi teknik servis isteklerinizde bizlere ulaşabilirsiniz.

Atakent Vestel Yetkili Servisi

Atakent Vestel Servis Numarası

Evinize yakın Vestel Servis çağırmak istiyorsanız hemen firmamızla etkileşime geçmelisiniz. Mobil servis birimlerimiz haftanın 7 günü semtimizde bulunmaktadır. Atakent Vestel Servisi numarası 444 67 02 olup derhal ulaşabilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *